O NAS

OKRA RESORT & SPA

Zrelaksuj się w naszym resorcie

Okra Resort & SPA to nowoczesny kompleks hotelowy w Drawsku Pomorskim. Hotel położony jest na brzegu jeziora Okra i otacza go piękna przyroda Pojezierza Drawskiego. Do dyspozycji gości mamy 20 klimatyzowanych pokoi urządzonych w designerskim stylu.

OKRA RESORT & SPA

Blisko natury

Strefa relaksu

Doskonała kuchnia

Restauracja

Okra Resort

Basen

Recepcja

OKRA RESORT & SPA

Pokoje i Apartamenty

WODNA KRAINA

Odkryj magię

Drawska Pomorskiego

Nasz hotel położony jest nad jeziorem Okra. Na brzegu akwenu znajduje się strzeżona plaża miejska z pomostem oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. W sezonie letnim czynny jest plac zabaw dla dzieci, boisko do plażowej piłki siatkowej oraz zjeżdżalnie.

Od ekscytujących spływów kajakowych, przez wyprawy rowerowe, po romantyczne przejażdżki szlakiem konnym - w okolicach naszego hotelu znajdziesz wiele możliwości uprawiania turystyki aktywnej.

Pojezierze Drawskie to także wyjątkowy region dla miłośników spokojnego wypoczynku na łonie natury, nad wodą oraz amatorów pikników i długich spacerów. Drawsko Pomorskie położone jest nad jedna z najczystszych rzek w Polsce - Drawą, między Ińskim a Drawskim Parkiem Krajobrazowym, na którego terenie znajduje się ponad 70 jezior. Niecałe 5 km od hotelu znajduje się plaża nad jeziorem Lubie - trzecim, co do wielkości, akwenem Pojezierza.